RAK

MAGIC-LINEN

STAR-GLAS

MIRACLE-LAMP

ANCAP

QTESSENCE

ARTHUR-KRUPP

 

Historie značky Ancap

Porcelán – je od pradávna synonymem kouzelných momentů, prestiže a úcty, s aurou nádhery a elegance. Po věky si zachovává svůj osobitý šarm, který, v kombinaci s neotřelým italským designem, v sobě odráží značka ANCAP.

Společnost Ancap S.p.A. vznikla v roce 1964. Zakladatel Giuseppe Boschini, renomovaný expert a znalec na trh s porcelánem a na porcelánový dekor, založil společnost ve jménu kvality a kreativity, 100% Made in Italy.

Během pár let si ANCAP vydobyl pevné postavení na trhu, založené na perfektním vyvážení mezi vzhledem a technologií, s kombinací kvality a sortimentu, který může garantovat pouze sériová výroba. Dokonalost porcelánu ANCAP se vyznačuje tím, že i po 40 letech je stále středem zájmu.

Výroba zabírá cca 20 000 metrů čtverečních a zajišťuje ji 170 zkušených zaměstnanců, kteří současně tvoří základ pro rychlou distribuční síť v Itálii a dalších zemích.

V současnosti je ANCAP důležitou společností se třemi hlavními divizemi:

  • Divize pro privátní klientelu, zaměřená tak aby reagovala i na nejrozmanitější požadavky trhu, od klasických forem, až po velmi sofistikované designové trendy.
  • Divize pro hotelový a gastro segment, určená pro uspokojení všech profesionálních požadavků s inovativními nápady a zlepšeními.
  • Divize kávového porcelánu, zajišťuje perfektní nástroj baristům pro dokonalý požitek z šálku kávy

Kreativita skrytá v porcelánu ANCAP je identifikována přesnými standardy dokonalosti, které nabízí rozsáhlý sortiment, neustále se vyvíjející ve jménu funkčnosti, technologie a stylu.