RAK

MAGIC-LINEN

STAR-GLAS

MIRACLE-LAMP

ANCAP

QTESSENCE

ARTHUR-KRUPP

 

KNOW-HOW & VÝROBA

kn Ancap zivecKaolin, živec a křemen – směs prvků s mystickými názvy jsou hlavními materiály vynikajícího porcelánu ANCAP.

Výjimečnost porcelánu dodává výběrová kvalita surovin, zpracována s nekonečnou péčí kvalifikovaného personálu, v kombinaci s moderními výrobními technologiemi.

Pouze tvrdý živcový porcelán – Ancap se věnuje výrobě pouze jednoho konkrétního typu bílého, průsvitného porcelánu, který je extrémně tvrdý, hutný a nabízí obrovskou pevnost s nejvyšší kvalitou. To je výsledkem jedinečného výrobního procesu, ostře sledovaného v každém detailu. Vypalování se provádí za extrémní teploty, konkrétně 1410°C, aby bylo zajištěno optimální spojení a sloučení všech částí. Výsledkem toho je hutný bezpórovitý porcelán odolný teplotním šokům. Ideální pro široké portfolio produktů ke stolování, výborně technicky zpracovaný, elegantně dekorovaný v rafinovaných modelech.

Ze surovin nejvyšší kvality pochází bohatá řada nápadů Ancap, stvořených pro uspokojení nejrůznějších požadavků profesionálů i široké veřejnosti. Zde se snoubí technologie a styl, ve kterých hodnotu tvarů a dekorů umocňuje skvělý výkon.

 

 

 

 

 

 

 

kn Ancap glazovani kn Ancap lepeni ouska

kn Ancap plneni formy kn Ancap pohled do formy kn Ancap priprava vypal kn Ancap rucni malovani

kn Ancap vypalovani